top of page
Kolczyki "Total Pink"

Kolczyki "Total Pink"

Przepiękne, eksluzywne kolczyki to prezent idealny na każdą okazję. Kolczyki idealnie spełniają się w roli kolczyków wieczorowych jak i biżuterii na codzień. Są to kolczyki na sztyft,  gdzie każde zapięcie jest robione ręcznie by idealnie zabezpieczać kolczyki, oraz by idealnie układały się na uszach. Jest wygodne i pewne.

W każdym kolczyku centralny kamień to idealnie czysty Moissanit o przepięknej barwie FANCY Różowej  i masie 0,33 ct ( średncia 4,50 mm ) .  Jest on otoczony rzędem 12 dodatkowych Moissanitów w tej samej pięknej różowej barwie o łącznej masie 0,16 ct ( średnicy 1,50 mm ) .  Łącznie w parze kolczyków mamy oprawionych 0,98 ct Różowych Moissanitów.  Wszystkie kamienie są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach szlifu.

Całość wykonana jest w RÓŻOWYM odcieniu złota próby 0,585 (14k ).  

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

zł5,690.00Price
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page