Bransoleta typu "TENNIS" brylantowa

Bransoleta typu "TENNIS" brylantowa

"Ponadczasowe piękno na dłoni, całe w brylantach." Tak w skrócie można opisać  bransoletkę typu "TENNIS". Idealnie układa się na dłoni. Brylanty są dookoła nadgarstka ,więc jakkolwiek obróci się bransoleta, Diamenty są zawsze widoczne, bo to właśnie ich ogień robi największe wrażenie. W bransolecie oprawionych jest 28 Brylantów o średnicy 3,10-3,20 mm o łącznej masie 3,36 ct ( SI1/H-I) . Całość wykonana w białym odcieniu złota próby 0,585 ( 14 k ). Długość bransoletki to 17 cm . Istnieje możliwość skrócenia biżuterii w naszej pracowni. W tym celu proszę o kontakt ze mną przed zakupem. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

35 000,00 złCena