top of page
Kolczyki "HALO1"

Kolczyki "HALO1"

Przepiękne, minimalistyczne aczkolwiek eksluzywne kolczyki to prezent idealny na każdą okazję. Kolczyki przepięknie spełniają się w roli kolczyków wieczorowych oraz biżuterii na codzień. Są to kolczyki na sztyft gdzie każde zapięcie jest robione ręcznie by idealnie zabezpieczać kolczyki, oraz by idealnie układały się na uszach.

W każdym kolczyku centralny biały diament ma masę 2 x 0,25ct  ( SI1/H ) jest otoczony rzędem mniejszych diamentów o łącznej masie 0,36ct.  Wszystkie diamenty są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach i ich łączna masa wynosi 0,86 ct!

Całość wykonana jest w białym odcieniu złota próby 0,585 (14k ).  

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

12 400,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page