top of page
Kolczyki "Szafirowe wstęgi"

Kolczyki "Szafirowe wstęgi"

Przepiękne, zdobione misternie kolczyki to prezent idealny na każdą okazję. Kolczyki idealnie  spełniają się w roli kolczyków wieczorowych, na specjalną okazję.   Są to kolczyki na sztyft gdzie każde zapięcie jest dodatkowo zabezpieczone "omegą" ,która ma za zadanie docisnąć zapięcie do ucha by cały wyrób idealnie układał się na uchu. 

W każdym kolczyku centralny kamień stanowi naturalny Szafir o masie 0,45 ct+ dodatkowo wzbogacony o cztery mniejsze szafiry. Łączna masa wszystkich Szafirów w obu kolczykach wynosi 1,22 ct. Aby jeszcze bardziej uszlachetnić cały wyrób i wzmocnić efekt błysków i całej gry świateł kolczyki zostały wzbogacone o naturalne  Diamenty, które orpawione w formie wstążek pięknie rozlokowują się po całym wyrobie.

Wszystkie diamenty są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach i ich łączna masa wynosi 1,29 ct! ( VS-SI/G-H ) 

Całość wykonana jest w białym odcieniu złota próby 0,585 (14k ).  

Do kolczyków polecamy pierścionek do kompletu, dokupywany oddzielnie. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

25 300,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page