Kolczyki "Szampańskie Rozetki"

Kolczyki "Szampańskie Rozetki"

Bestsellerowe kolczyki "Szampańskie Rozetki" to prezent idealny na każdą okazję. Kolczyki przepięknie spełniają się w roli kolczyków wieczorowych oraz biżuterii na codzień. Są to kolczyki na sztyft ,gdzie każde zapięcie jest robione ręcznie by idealnie zabezpieczać kolczyki oraz jednocześnie robią za równowagę ,by kolczyki pięknie układały się na uchu.

W każdym kalczyku centralny szampański diament o masie 0,10 ct  ( VS/barwa szampańska C3 ) jest otoczony mniejszymi diamentami w barwie szampańskiej o łącznej masie 0,12 ct. Wszystkie diamenty są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach i ich łączna masa wynosi 0,44 ct!

Całość wykonana jest w żółtym odcieniu złota próby 0,585 (14k ).  

 • Informacje o biżuterii

  Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

 • Zwrot wyrobów i refundacje

  Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

 • Informacje o wysyłce

  Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

4 699,00 złCena
 

Formularz subskrypcji

605 631 667

Generała Józefa Bema 11/24 15-369 Białystok, Poland

 • Facebook
 • Instagram

©2020 by Śliwowski Jakub.