top of page
Kolczyki "Turmalinowa słodycz w diamentach"

Kolczyki "Turmalinowa słodycz w diamentach"

Unikatowe kolczyki z naturalnymi brazyliskimi Turmalinami o szczególnie dużej łącznej masie 26,21 ct. 

Rzadki okaz turmalinowego duetu, który czekał w mojej kolekcji na odpowiednią chwilę by ukazać swoje piękno szerszej publiczności. Co ciekawe - oba naturalne Turmaliny oszlifowane w szlifie fantazyjnej rozety pochodzą z jednego okazu syrowego Turmalinu! W przepięknej poszukiwanej  kobiecej wręcz barwie i pięknym życiu - delikantego lecz nasyconego jasnego różu. 

Wymiary głównych kamieni wynoszą średnio 19,00 x 17,00 x 5,20 mm. Kamienie oprawione minimalistycznie w pazurki by jak najmniej zakryć ich piękno. Całe kolczyki wykonane ręcznie z naciskiem na jubilerskie wykończenie. Zastosowałem "angielskie zapięcie" , które pewnie trzyma się na uchu oraz ładnie poziomuje element wiszący aby kamienie zachwycały wszystkich wokoło.  Dodatkowo szyku całej biżuterii dodają naturalne diamenty w pełnym szlifie brylantowym o wysokich parametrach ( VS/G+ ) o łącznej masie 0,22 ct.  Całość wykonana w żółtym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ) 

Masa całości 13,31 grama. 

Tylko jedna para dostępna bez możliwości powielenia. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

16 400,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page