top of page
Pierścionek "Dymny HaloBomb"

Pierścionek "Dymny HaloBomb"

    Masywny pierścień z naturalnym  Kwarcem Dymnym o masie 3,10 ct o idealnej czystości i jednolitej barwie,  zakomponowany w formę dużego, efektownego pierścienia typu Haloring Bomb z masywną, avangardową, rozdwojoną szyną z pełnego złota. Jest to duży pierścień ,który przepięknie ozdobi każdą kobiecą dłoń. 

Dodatkowymi kamieniami wokół Kwarcu głównego są wysokiej jakości  naturalne Brylanty w szampańskiej barwie. Łączna masa diamentów to 0,26 ct.

 

Oprawa centralnego jak i pobocznych kamieni wykonana jest w różowym odcieniu złota, a szyna pierścionka dla wzmocnienia kontrastu wykonana jest z białego złota. Całość w złocie próby 0,585. 

 

Dostępny rozmiar pierścionka 12 ( istnieje możliwość zmiany rozmiaru na życzenie +/- 4 numery ) 

 

 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

0,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page