top of page
Wisiorek "Diamentowa Rozetka" wersja Black

Wisiorek "Diamentowa Rozetka" wersja Black

Bestsellerowy wisiorek "Rozetka" idealny na każdą okazję, tym razem w wersji CZARNEJ z szampańskimi diamentami oraz diamentami Sól i Pieprz. Przepięknie spełnia się w roli biżuterii wieczorowej jak i na codzień. Zaprojektowany specjalnie by móc przewlec go na drobnym łańcuszku. Centralny diament typu Sól i Pieprz w szlfie rozety holenderskiej o masie 0,14 ct jest otoczony mniejszymi diamentami w szlifie okrągłym brylantowym w barwie szampańskiej o łącznej masie 0,11 ct. Całość wykonana z żółtym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ), które na koniec poddane zostałow rutenowaniu.  Łańcuszek dokupywany oddzielnie. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

1 799,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page