top of page
Kopia Wisiorek "Różowa Rozetka"

Kopia Wisiorek "Różowa Rozetka"

Bestsellerowy wisiorek "Rozetka" idealny na każdą okazję w wersji tym razem z białymi oraz różowymi kamieniami w różowym odcieniu złota. Przepięknie spełnia się w roli biżuterii wieczorowej jak i na codzień. Zaprojektowany specjalnie by móc przewlec go na drobnym łańcuszku. Centralny kamień to naturalny Diament o masie 0,11 ct, który jest otoczony różowymi Moissanitami o łącznej masie 0,10 ct. Wszystkie kamienie w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach ( VVS-VS/G-różowa intensywna). Całość wykonana z różowym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ).  Łańcuszek dokupywany oddzielnie. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

2 299,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page