Pierścień "Fasetowane Piękno"

Pierścień "Fasetowane Piękno"

Unikatowy pierścionek z przepiękną różową Perłą słodkowodną o średnicy 8,5 mm, która została poddana specjalnej obróbce fasetowania nadającej jej fasetek tak jak to ma miejsce w kamieniach szlachetnych. Perła została oszlifowana z najdrobniejszą starannością i tylko perły najlepszej jakości nadają się by być oszlifowane.  Misternie fasetowana Perła tworzy charakter dzieła sztuki i przeppięknie mieni się zz każdje strony dookoła. Dodatkowo jest ona oprawiona w minimalistyczny pierścionek z diamencikami w szynie o łącznej masie 0,05 ct.  Pierścionek wykonany w białym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ). Rozmiar 14. Istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 5 numerów. 

 • Informacje o biżuterii

  Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

 • Zwrot wyrobów i refundacje

  Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu.

 • Informacje o wysyłce

  Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

4 200,00 złCena
 

Formularz subskrypcji

605 631 667

Generała Józefa Bema 11/24 15-369 Białystok, Poland

 • Facebook
 • Instagram

©2020 by Śliwowski Jakub.