top of page
Pierścionek "Fasetowana kokarda" wersja biała

Pierścionek "Fasetowana kokarda" wersja biała

Cudowny pierścień z dużą perłą słodkowodną o średnicy 9+ mm, która dodatkowo została poddana obróbce fasetowania. Ujmująca różowo-morelowa barwa perły zachwyca ciepłem. Element wiszący ( Perła ) jest ruchomy i pięknie porusza się podczas noszenia na palcu. Jest to forma dużego-okazałego pierścienia z niezwykle efektownym wyglądem w formie kokardy. Wszystko wykonane w białym odcieniu złota próby 0,585. Wykończenie "kokardy" w satynie natomiast reszta pierścionka w wysokim połysku.  Pierścionek jest dużą formą jubilerską ,która pięknie zdobi kobiecą dłoń. Idealna propozycja, dla osób które kochają duże perły w niecodziennej odsłonie. 

Rozmiar pierścionka 12 ( istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 4rozmiary ) 

 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

2 350,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page