Pierścionek "Karatowe marzenie"

Pierścionek "Karatowe marzenie"

Przepiękny i efektowny pierścionek utrzymany w stylu rozbudowanego Haloring z dużym centralnym naturalnym Diamentem o przepięknych parametrach i masie 1,02 ct ( G/VS2, VG/G/VG ) . Wymarzona tzw. "Karatówka". Dodatkowo pierścionek wzbogacony jest mnóstwem misternie oprawionych diamentów o łącznej masie 0,76 ct ( SI/G-H ). Wysokie parametry wraz z wielkością Brylantu tworzą niesamowity efekt PERFEKCJI! Łączna masa diamentów w tym pierścionków wynosi aż 1,78 ct! Całość wykonana w białym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ). Idealny na zaręczyny oraz np. na rocznicę. Rozmiar pierścionka 14 ( Istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 4 numerów )
 • Informacje o biżuterii

  Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

 • Zwrot wyrobów i refundacje

  Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

 • Informacje o wysyłce

  Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

69 900,00 złCena