Pierścionek "Karatowy ideał"

Pierścionek "Karatowy ideał"

Unikatowy pierścionek utrzymany w stylu klasycznym z centralnym naturalnym Diamentem o przepięknych parametrach i masie 1,01 ct ( VS1/G) . Wymarzona tzw. "Karatówka". Dodatkowo pierścionek wzbogacony jest dodatkowymi diamentami w szynie o łącznej masie 0,16 ct ( SI/H ) . Szyna pierścionka jest taliowana i zwęża się ku kamieniowi centralnemu co optycznie jeszcze go dodatkowo powiększa. Wysokie parametry wraz z wielkością Brylaantu tworzą niesamowity efekt PERFEKCJI!  Łączna masa diamentów w tym pierścionków wynosi aż 1,17 ct! Całość wykonana w białym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ). Idealny na zaręczyny oraz np. na rocznicę. 

Rozmiar pierścionka 11 ( Istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 5 numerów ) 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

47 400,00 złCena