top of page
Pierścionek "Przeplatany"

Pierścionek "Przeplatany"

Unikatowy pięknie zdobiony pierścionek z centralnym naturalnym Diamentem o masie 0,72 ct ( SI1/G) zdobiony przepiękną szyną z przeplatającymi się brylancikami oprawionymi po obu stronach.  Dodatkowo sama oprawa centralnego Brylantu w formie korony jest misternie zdobiona maleńskimi diamencikami . W całym pierścionku oprawionych jest 65 diamentów o łącznej masie 1,18 ct ! Wykonany z jubilerską prezycją bez oszczędzania złota. Szyna jest pełna i zaprojektowna na dekady użytkowania i cieszenia się pierścionkiem!   Całość wykonana w białym odcieniu złota wysokiej próby 0,750 ( 18k ). Idealny na zaręczyny oraz np. na rocznicę. 

Rozmiar pierścionka 14 ( Istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 3 numerów ) 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

zł21,900.00Cena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page