top of page
Pierścionek "Różowa królowa"

Pierścionek "Różowa królowa"

    Wielce unikatowy pierścień z naturalnym Różowym Brylantem o masie 0,44 ct ( Certyfikat IGI nr 534238323 ) zakomponowany w formę dużego, efektownego pierścienia typu Haloring Bomb z masywną, avangardową, rozdwojoną szyną z pełnego złota. Jest to duży pierścień ,który przepięknie ozdobi każdą kobiecą dłoń. 

  Cała uwaga w tymże ekskluzywnym wyrobie skupiona jest na niezmiernie rzadkiej  - intensywnie różowej barwie naturalnego Diamentu ( barwa osiągnięta w wyniku poprawiania - szczegóły w certyfikacie ).  Dodatkowymi kamieniami wokół Diamentu są najwyższej jakości Moissanity w idealnie dobranej, intensywnie różowej barwie. Łączna masa kamieni dodatkowych to 0,21 ct.

 

Oprawa centralnego jak i pobocznych kamieni wykonana jest w różowym odcieniu złota, a cała korona dla wzmocnienia kontrastu, osadzona jest na szynie z białego złota. Całość w złocie próby 0,585. 

 

Dostępny rozmiar pierścionka 13 ( istnieje możliwość zmiany rozmiaru na życzenie +/- 4 numery ) 

 

 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

0,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page