top of page
Pierścionek "Szafirowe wstęgi"

Pierścionek "Szafirowe wstęgi"

Przepiękny, zdobiony misternie pierścień to wyborny prezent na każdą okazję. Pierścionek idealnei spełni się w roli biżuterii na specjalną okazję.  

Centralny kamień stanowi tutaj naturalny Szafir o masie 0,70 ct+ dodatkowo wzbogacony o sześć mniejszych Szafirów. Łączna masa wszystkich Szafirów wynosi 0,94 ct. Aby jeszcze bardziej uszlachetnić cały wyrób i wzmocnić efekt błysków i całej gry świateł Pierścień został wzbogacony o naturalne Diamenty, które oprawione w formie wstążek, pięknie rozlokowują się po całym wyrobie.

Wszystkie diamenty są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach i ich łączna masa wynosi 0,74 ct. ( VS-SI/G-H ) 

Całość wykonana jest w białym odcieniu złota próby 0,585 (14k ).  

Rozmiar pierścionka wynosi 14, istnieje możliwość zmiant rozmiaru na życzenie +/- 4 numery.

Do pierścionka polecamy kolczyki do kompletu, dokupywane oddzielnie. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

17 700,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page