top of page
Pierścionek "szmaragdowe HALO"

Pierścionek "szmaragdowe HALO"

Unikatowy, niezwykle elegancki pierścionek utrzymany w geometrycznego kształtu szlifu szmaragdowego to prezent idealny na każdą okazję. Pierścionek spełnia się idealnie w roli ekskluzywnego biżuterii wieczorowej.Wyrób zbudowany na wzór podwójnego Halo - gdzie kamień główny - Diament w szlifie szmaragdowym o masie 0,54 ct! - jest otoczony dwoma rzędami diamentów dookoła, które dodatkowo, montowane są na dystansach. Otrzymujemy dzięki temu olbrzymią brylancję oraz ogień wszystkich 45 Diamentów oprawionych w tymże wyrobie. Wszystkie Diamenty są barwy szampańskiej dla utrzymania ciepłego odczucia w połączeniu z równie ciepłym odcieniem żółtego złota.

Łączna masa oprawionych Brylantów wynosi wynosi 0,87 ct!!!

Całość wykonana jest w żółtym odcieniu złota próby 0,585 (14k ).

Rozmiar pierścionka wynosi 14. Istnieje możliwość zmiant rozmiaru na życzenie +/- 5 numerów. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

0,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page