top of page
Pierścionek "Zaręczynowy szampański"

Pierścionek "Zaręczynowy szampański"

Ponadczasowy pierścionek utrzymany w stylu klasycznym z centralnym naturalnym Diamentem o masie 0,30 ct ( P2/H ) . Dodatkowo pierścionek wzbogacony jest dodatkowymi, szampańskimi Diamentami w szynie o łącznej masie 0,21 ct ( VS2/barwa szampańska ) . Łączna masa diamentów w tym pierścionków wynosi aż 0,51 ct!  Całość wykonana w żółtym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ). Ciekawostką w tym pierścionku jest mariaż białego centralnego Diamentu z szampańskimi diamentami w szynie. Dzięki takiemu zabiegowi uzyskujemy ciepłą kompozycję całego wyrobu z podbiciem bieli głównego Brylantu. Idealny na zaręczyny oraz na inne specjalne okazje.Zaprojektowany specjalnie by móc harmonijnie łczyć się z obrączką ślubną na palcu. Obrączki do kupienia oddzielnie. Rozmiar pierścionka 13 ( Istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 6 numerów )
  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

5 800,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page