top of page
Wisiorek "Szampańska Rozetka"

Wisiorek "Szampańska Rozetka"

Bestsellerowy wisiorek "Rozetka" idealny na każdą okazję w wersji z szampańskimi diamentami w zółtym odcieniu złota. Przepięknie spełnia się w roli biżuterii wieczorowej jak i na codzień. Zaprojektowany specjalnie by móc przewlec go na drobnym łańcuszku. Centralny szampański diament o masie 0,11 ct jest otoczony mniejszymi diamentami o łącznej masie 0,12 ct. Wszystkie diamenty w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach ( VS-SI czystość ) Całość wykonana z żółtym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ).  Łańcuszek dokupywany oddzielnie. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

2 150,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page