pierscionek z czarnym diamentem w kwarda

Nie tylko Brylanty...

Kamienie szlachetne urzekają od tysiącleci swym pięknem i tajemniczością. Rzadkie i drogocenne klejnoty niosą w sobie historie czasu i miejsca ich powstania, sięgającego milionów lat w głębinach skorupy ziemskiej.

Kamienie kolorowe oraz perły to moja pasja od początku mojej przygody z biżuterią, stąd w naszej pracowni możecie wybierać spośród olbrzymiej kolekcji kamieni szlachetnych jakie uzbierałem na przełomie wielu lat z różnych zakątków globu. Wierzę, że każdy kamień opowiada swoją własną osobną historię i warto zagłębić się w nią by dostrzec jak piękna potrafi być natura, która nas otacza. To co dodatkowo przemawia za naturalnymi kamieniami jest ich niepowtarzalność. Tak jak każdy z nas jest inny tak nie ma dwóch identycznych kamieni. Warto o tym pomyśleć chcąc obdarować bliską osobą czymś naprawdę niepowtarzalnym. 


Przy wyborze biżuterii z naturalnymi kamieniami warto decydować się na sprawdzone kamienie. Nasza pracownia dysponuje laboratorium gemmologicznym, bogato wyposażonym w specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i literaturę fachową, oraz konieczną kompetencją i wieloletnim doświadczeniem, które pozwalają na przeprowadzenie kompleksowych badań identyfikacyjnych oferowanych kamieni. Kamienie szlachetne są też zawsze opatrywane certyfikatem potwierdzającym ich autentyczność. 

W naszej pracowni możesz zlecić wykonanie biżuterii z wybranym przez siebie kamieniem z naszej olbrzymiej kolekcji. 

 
opalow3_edited.jpg

Biżuteria z kamieniami szlachetnymi

z umiłowania do kolorów

 

Odwiedź naszą pracownię na ulicy Bema w Białymstoku i zobacz naszą pełną kolekcję kamieni szlachetnych.

Formularz subskrypcji

605 631 667

Generała Józefa Bema 11/24 15-369 Białystok, Poland

  • Facebook
  • Instagram

©2020 by Śliwowski Jakub.