top of page
Bransoleta "Fasetowane piękno Oceanów"

Bransoleta "Fasetowane piękno Oceanów"

Ponadczasowe piękno na dłoni, całe w fasetowanych Perłach Tahiti.  Tak w skrócie można opisać  bransoletkę "Fasetowane Piękno Oceanów" . Idealnie układa się na dłoni. Perły są dookoła nadgarstka ,więc jakkolwiek obróci się bransoleta, perły są zawsze widoczne, a efekt fasetowania ich robi największe wrażenie. Perły pochodzą z hodowli oceanicznej i zostały poddane specjalnemu szlifowaniu podobnie jak szlifuje się kamienie szlachetne. To właśnie te fasetowanie czyni perły szczególnymi. Tylko najlepszej jakości perły z dużym przyrostem mogą być w ten sposób obrabiane.  W bransolecie przewiązanych jedwabną nicią jest 17 Pereł stopniowanych wielkością od 8,5 do 11 mm. 

Duże wygodne w użytkowaniu zapięcie wykonane jest  w białym odcieniu złota próby 0,585 

Długość bransoletki to 19 cm . Istnieje możliwość skrócenia bądż też wydłużenia ( poprzez dodanie dodatkowej perły/pereł ) biżuterii w naszej pracowni. W tym celu proszę o kontakt ze mną przed zakupem. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

7 499,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page