top of page
Kolczyki "Arbuzowe plastry"

Kolczyki "Arbuzowe plastry"

SKU: 366615376135191

Jedyne w swoim rodzaju kolczyki na specjalną okazję. Kolczyki długie, niezrównanie efektowne z dużymi plastrami naturalnego Turmalinu z Brazylii. Plastry pochodzące z jednego kawałka surowca są symetrycznym odbiciem i mają łączną mase 33,12 ct. Dodatkowo kolczyki posiadają oprawione naturalne zielone Turmaliny ( Verdelity ) w szlifie okrągłym brylantowym ( masa 1,40 ct ) oraz szampańskie brylanty o łącznej masie 0,58 ct . Wszsytko misternie ,ręcznie połączone w żółtym odcieniu złota próby 0,585. Masa kolczyków 17,79 grama! Zapięcie typu angielskiego.  Unikat. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

0,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page