top of page
Kolczyki "Bursztynowe Insekty"

Kolczyki "Bursztynowe Insekty"

Unikatowe kolczyki z naturalnymi bałtyckimi Bursztynami z rzadkimi inkluzjami w postaci latających insektów zatopionych miliony lat temu w Bursztynie. 

Bursztynowe bryłki zostały tutaj wkomponowane w długie wiszące kolczyki z diamentowym zapięciem z żółtego złota.  Łączna masa bursztynów wynosi 6,21 ct. 

W wygodnym do codziennego noszenia zapięciach zostało oprawionych 14 naturalnych diamentów w pełnym szlifie brylantowym o dobranej ciepłej szampańskiej barwie by idealnie dopełniały bursztynową barwę.  Łączna masa Diamentów wynosi 0,35 ct ( VS-SI/barwa szampańska C3 ) 

Całość wykonana w żółtym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ) 

Masa całości - 6,32 grama. 

Tylko jedna para dostępna bez możliwości powielenia. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

6 250,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page