top of page
Kolczyki "Czarne Rozetki"

Kolczyki "Czarne Rozetki"

Bestsellerowe kolczyki inspirowane Rozetką to prezent idealny na każdą okazję. Tym razem chciałbym zaprezentować wersję z czarnymi Diamentami o łącznej masie wynoszącej 0,48 ct. Kolczyki przepięknie spełniają się w roli kolczyków wieczorowych jak również biżuterii na codzień. Są to kolczyki na sztyft z klasycznym zapięciem w formie "baranka".

W każdym kolczyku centralny czarny diament o masie 0,12 ct jest otoczony mniejszymi diamentami barwy czarnej o łącznej masie 0,12 ct. Wszystkie diamenty są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach szlifu i ich łączna masa wynosi 0,48 ct!

Całość wykonana jest w żółtym odcieniu złota próby 0,585 (14k ) z elementami rutenowanymi.  

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

0,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page