top of page
Kolczyki "Diamentowe Rozetki"

Kolczyki "Diamentowe Rozetki"

Bestsellerowe kolczyki "Diamentowe Rozetki" to prezent idealny na każdą okazję. Kolczyki przepięknie spełniają się w roli kolczyków wieczorowych oraz biżuterii na codzień. Są to kolczyki na sztyft ,gdzie każde zapięcie jest robione ręcznie by idealnie zabezpieczać kolczyki oraz jednocześnie robią za równowagę ,by kolczyki pięknie układały się na uchu.

W każdym kalczyku centralny naturalny Diament o masie 0,10 ct  ( VS/G ) jest otoczony mniejszymi diamentami o łącznej masie 0,12 ct. Wszystkie diamenty są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach i ich łączna masa w kolczykach wynosi 0,44 ct!

Całość wykonana jest w białym odcieniu złota próby 0,585 (14k ).  

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

6 200,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page