top of page
Kolczyki "Perfekcja"

Kolczyki "Perfekcja"

Przepiękne, ekskluzywne kolczyki to prezent idealny na każdą okazję. Kolczyki przepięknie spełniają się w roli kolczyków wieczorowych oraz biżuterii na codzień. Są to kolczyki na sztyft gdzie każde zapięcie jest robione ręcznie by idealnie zabezpieczać kolczyki, oraz by idealnie układały się na uszach. Specjalna opatentowana konstrukcja zapięcia gwarantuje, że kolczyki się nie rozepną. 

W każdym kolczyku centralny Brylant ma masę 0,43 ct  ( VVS/G-H ) i jest bardzo wysokich parametrów jakościowych - rzadko spotykanych w biżuterii w Polsce. Wszystkie diamenty są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach szlifu i ich łączna masa wynosi 0,86 ct! Diamenty oczywiście są 100% naturalnego pochodzenia i nie zostały poddane żadnemu poprawianiu. Zakute na gładko - nie zaczepiają i tym samym skupiają całą uwagę na perfekcji Diamentów. Średnica kolczyków wynosi aż 5,5 mm co w uszach tworzy piorunujący efekt Brylancjii i ognia tak poszukiwanego w kamieniach szlachetnych.

Jest to idealna inwestycja, by móc posiadać coś  bardzo wartościowego co z roku na rok powiększa swoją wartość. Ponadczasowe wzornictwo czyni te kolczyki międzypokoleniowymi , które przekazywane w rodzinie zawsze będzie chętnie zakładane! 

Całość wykonana jest w żółtym odcieniu złota wysokiej próby 0,750 (18k ).  

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

28 999,00 zł Regularna cena
21 999,00 złCena Rabatowa
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page