top of page
Kolczyki "podwójne HALO"

Kolczyki "podwójne HALO"

Przepiękne, niezwykle efektywne kolczyki to prezent idealny na każdą okazję. Kolczyki przepięknie spełniają się w roli kolczyków wieczorowych oraz biżuterii na codzień. Są to kolczyki na angielskie zapięcie, gdzie każde zapięcie jest robione ręcznie by idealnie zabezpieczać kolczyki, dzięki temu również pięknie układają  się na uszach.

W każdym kalczyku centralny biały diament ma masę 0,25ct  ( SI2/F ) jest otoczony podwójnym rzędem mniejszych diamentów o łącznej masie 0,25 ct. W kolczykach zastosowane są dwie barwy brylantów dla wydobycia większzego dynamizmu efektu brylancji.  Wszystkie diamenty są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach i ich łączna masa wynosi 0,96 ct!

Całość wykonana jest w żółtym odcieniu złota próby 0,585 (14k ).  

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

0,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page