top of page
Kolczyki "potrójne HALO"

Kolczyki "potrójne HALO"

Przepiękne, niezwykle eleganckie kolczyki utrzymane w geometrycznej konwencji to prezent idealny na każdą okazję. Biżuteria spełnia się idealnie w roli ekskluzywnych kolczyków wieczorowych. Są to kolczyki na angielskie zapięcie, gdzie każde zapięcie jest robione ręcznie by idealnie zabezpieczać kolczyki, dzięki temu również pięknie układają  się na uszach. Kompozycja kolczyków zbudowana jest na potrójnym HALO - gdzie kamienie główne są otoczone 3 rzędami diamentów dookoła, które są montoane na dystansach. Otrzymujemy dzięki temu olbrzymią brylancję oraz ogień wszystkich 126 Diamentów oprawionych w tychże kolczykach. 

W kolczykach centralne białe diamenty mają masę odpowiednio 2 x 0,37 ct  (P1/H) i są idealnie sparowane. Oba diamenty są otoczone potrójnym rzędem mniejszych diamentów o łącznej masie 1,81 ct każdy!  Wszystkie dodatkowe diamenty są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach ( VS-SI/F-H ) 

Łączna ilość oprawionych Brylantów w tych kolczykach wynosi 126 sztuk a masa łączna diamentów wynosi 2,55 ct!!!

Całość wykonana jest w białym odcieniu złota próby 0,585 (14k ) 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

32 900,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page