top of page
Kolczyki "szmaragdowe HALO"

Kolczyki "szmaragdowe HALO"

Przepiękne, niezwykle eleganckie kolczyki utrzymane w geometrycznej konwencji szlifu szmaragdowego to prezent idealny na każdą okazję. Biżuteria spełnia się idealnie w roli ekskluzywnych kolczyków wieczorowych. Są to kolczyki zbudowane na wzór podwójnego Halo - gdzie kamienie główne są otoczone 2 rzędami diamentów dookoła, które dodatkowo, są montowane na dystansach. Otrzymujemy dzięki temu olbrzymią brylancję oraz ogień wszystkich 98 Diamentów oprawionych w tychże kolczykach. 

W kolczykach centralne białe diamenty mają masę odpowiednio 2 x 0,50 ct  (SI1/E) i są idealnie sparowane. Oba diamenty posiadają oddzielne certyfikaty HRD  są otoczone podwójnym rzędem mniejszych diamentów o łącznej masie 0,66 ct.  Wszystkie diamenty są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach ( VS-SI/F-H ) 

Łączna ilość oprawionych Brylantów w tych kolczykach wynosi 98 sztuk a masa łączna diamentów wynosi 1,66 ct!!!

Całość wykonana jest w białym odcieniu złota próby 0,585 (14k ) i została stworzona tylko jedna para. 

Zapięcie na sztyft z ręcznie robionymi zapięciami. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

0,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page