top of page
Bransoleta typu "TENNIS" mixcolour  4,15 ct.

Bransoleta typu "TENNIS" mixcolour 4,15 ct.

"Ponadczasowe piękno na dłoni, całe w brylantach." Tak w skrócie można opisać tą bransoletkę typu "TENNIS". Idealnie układającą się na nadgarstku. Brylanty są dookoła po całym obwodzie więc jakkolwiek obróci się bransoleta, Diamenty są zawsze widoczne, bo to właśnie ich ogień robi największe wrażenie. W bransolecie oprawionych jest 59 Brylantów o masie 0,07 ct każdy. Łącznie w bransoletce oprawionych jest 4,15 ct diamentów ( VS-P/barwy szampańkie do brązowych) . Bransoletka wyróżnia się tym, że oprawione są w niej Diamenty o pięknej ciepłej fantazyjnej barwie szampańskiej do brązowej. Tworzy to niesamowitą ekspresję brylancji i ognia diamentowego. Koniecznie trzeba ją zobaczyć na żywo!

 Całość wykonana w żółtym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ) . Długość bransoletki to 17,5 cm . Masa całej bransoletki wynosi 8,70 grama.

Istnieje możliwość skrócenia biżuterii w naszej pracowni. W tym celu proszę o kontakt przed zakupem.  

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

27 200,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page