top of page
Kolczyki "Miłość, szmaragd i diamenty"

Kolczyki "Miłość, szmaragd i diamenty"

Przepiękne, eksluzywne kolczyki to prezent idealny na każdą okazję. Kolczyki idealnie spełniają się w roli kolczyków wieczorowych jak i biżuterii na codzień. Są to kolczyki na sztyft,  gdzie każde zapięcie jest robione ręcznie by idealnie zabezpieczać kolczyki, oraz by idealnie układały się na uszach. Jest wygodne i pewne.

W każdym kolczyku centralny kamień to naturalny, przepięknie wybarwiony Szmaragd brazylijski o masie 0,31 ct ( średnica 4,50 mm ).  Jest on otoczony rzędem 12 naturalnych Diamentów o łącznej masie 0,18 ct (VS2-SI1/G ) .  Łącznie w parze kolczyków mamy oprawionych 0,62 ct Szmaragdów oraz 0,36 ct naturalnych białych Diamentów.  Wszystkie kamienie są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach szlifu.

Całość wykonana jest w żółtym odcieniu złota próby 0,585 (14k ).  

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

6 250,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page