top of page
Pierścionek "Rozetka" szampańska

Pierścionek "Rozetka" szampańska

Bestsellerowy pierścionek "Rozetka" idealny na każdą okazję. Przepięknie spełnia się w roli pierścionka zaręczynowego jak i pierścionka na codzień. Zaprojektowany specjalnie by móc łączyć go harmonijnie z obrączką na jednym palcu. Centralny szampański diament o masie 0,11 ct ( czystość VS ) jest otoczony mniejszymi diamentami o łącznej masie 0,12 ct. Wszystkie diamenty w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach ( VS ). Całość wykonana z żółtym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ).  Rozmiar 12 ( możliwość zmiany rozmiaru na zamówienie ) 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

3 640,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page