top of page
 Wisiorek "Szampańska Diamentowa Rozetka wersja złota BIG"

Wisiorek "Szampańska Diamentowa Rozetka wersja złota BIG"

Bestsellerowy wisiorek "Rozetka" idealny na każdą okazję w wersji tym razem z szampańskimi diamentami w ciepłym, żółtym odcieniu złota w wersji BIG! Centralny Brylant urósł trzykrotnie ( 0,31 ct! ) jak i łączna masa brylantów wynosząca w dużej wersji łącznie 0,61 ct. Przepięknie spełnia się w roli biżuterii wieczorowej jak i na codzień. Zaprojektowany specjalnie by móc przewlec go na drobnym łańcuszku. Centralny diament o masie 0,31 ct ( P1/barwa szampańska ) jest otoczony mniejszymi diamentami również w barwie szampańskiej o łącznej masie 0,30 ct ( VS-SI). Wszystkie diamenty w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach szlifu. Całość wykonana z żółtym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ).  Łańcuszek dokupywany oddzielnie. 

Polecam też inne wersje rozetek w białym złocie lub w żółtym diamentami białymi.

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

zł6,999.00Cena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page