top of page
Pierścionek "Diamentowa wstążka"

Pierścionek "Diamentowa wstążka"

Unikatowy pierścionek z  DUŻYM  naturalnym Diamentem o przepięknym życiu  i masie aż 2,02 ct ( SI2/H - G/VG/VG ). Centralny Brylant posiada odzielny IGI Diamond Report o numerze 462177026. Dodatkowo jest otoczony "Diamentową Wstęgą" składającą się z 16 brylantów o łącznej masie 0,16 ct ( SI1+/G). Diamentowa wstęga została specjalnie zaprojektowana by sprawiała wrażenie jakby "spinającej" szynę z oprawą głównego Brylantu. Niewidoczna od góry lecz dopiero od boku pokazuje, że ten unikatowy pierścień jest jedyny w swoim rodzaju i pomimo minimalistycznego wzornictwa ma w sobie to "coś jubilerskiego".  Unikalny projekt fasonu w połączeniu z olbrzymią wielkością Brylantu stwarza wielce olśniewający EFEKT !

Łączna masa diamentów w tym pierścionków wynosi aż 2,18 ct! Całość wykonana w białym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ). Idealny na zaręczyny jak również i na rocznicę. 

Rozmiar pierścionka 14 ( Istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 4 numerów ). Proszę o wcześniejszy kontakt w celu omówienia zmiany rozmiaru. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

167 800,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page