top of page
Pierścionek "Diamentowy Kwiat"

Pierścionek "Diamentowy Kwiat"

Unikatowy pierścień z DUŻYM centralnym Brylantem o przepięknym życiu i masie 1,53 ct (VS2/G - VG/VG/VG ). Dodatkowo jest otoczony ośmioma dodatkowymi pięknymi diamentami ( łącznie 1,48 ct ) tworząc efekt rozkwitającego Kwiata. Unikalny projekt fasonu w połączeniu z olbrzymią wielkością Brylantów tworzy wielce olśniewający EFEKT !Łączna masa diamentów w tym pierścionków wynosi aż 3,01 ct! Całość wykonana w białym odcieniu złota wysokiej próby 0,750 ( 18k ). Pierścionek stworzony na specjalną okazję!Tak piękne Brylanty nie tylko rozpalają serce wybranki ale też są idealną inwestycją na przyszłę lata i dla kolejnych pokoleń.Rozmiar pierścionka 14,5 ( Istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 4 numerów ). Proszę o wcześniejszy kontakt w celu omówienia zmiany rozmiaru.
 • Informacje o biżuterii

  Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

 • Zwrot wyrobów i refundacje

  Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

 • Informacje o wysyłce

  Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

146 000,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page