top of page
Pierścionek "Diamentowy owal w koronie"

Pierścionek "Diamentowy owal w koronie"

"Diamentowy owal w koronie" to pierścionek wyjątkowy, unikatowy. Zakładający, że tak jak każda miłość jest jedyna i niepowtarzalna, tak każdy Diament symbolizujący te uczucie również powinien być jedyny i niepowtarzalny. Jak wiemy, żadna miłość nie jest idealna, pomimo dążenia do doskonałości. Jednak każda miłość potrafi być szczęśliwa i wieczna, pomimo kilku braków lub "wad". Ale to dzięki wadom staje się rzeczywistym uczuciem. Tak samo projektując ten pierścionek wyszukałem kamienia, który wiem że drugi raz się nie powtórzy w szeregu lotów różnych idealnych "karatówek". Jest to duży naturalny Diament o masie 1,10 ct (SI2/J IGI Report nr 414070577 ) z pewnymi inkluzjami tak charakterystycznymi ,że można według nich wyrysować mapę drogi do miłości. Znając te inkluzję,zawsze będziemy pewni ,że to jest właśnie nasz kamień. Że nikt go nam nie podmieni ,bo drugiego takiego nie ma! Tak jak naszej drugiej połówki w życiu.

Projektując ten jakże wyjątkowy pierścień, chciałem uszanować i jak najpiękniej wydobyć wielkość i szczególny urok tego owalnego Diamentu. Dodałem mu więc koronę z 16 pięknych, śnieżnobiałych brylantów dookoła i zastosowałem dwa odcienie złota: żółte złoto do szyny pierścionka oraz białe złoto do oprawy Diamentów. Dzięki temu pierścionek idealnie dopasuje się do biżuterii zarówno ze zlota jak również do innych metali.

Dodatkowe diamenty oprawione w koronie mają średnicę 1,50 mm ( VS-SI/G ) i łączną masę 0,24 ct. W całym pierścionku łączna masa wszystkich diamentów wynosi 1,34 ct.

Pierścionek idealnie sprawdzi się na zaręczyny jak również na inne szczególne okazje, rocznicę czy prezenty. Jest też dobrą inwestycją , którą się można cieszyć na codzień.

 

Całość w jubilerskiej jakości wykonana w żółtym oraz białym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ).

Rozmiar pierścionka 15, istnieje możliwość zmiany rozmiaru na życzenie +/- 5 numerów.

Do pierścionka zawsze dołączany jest certyfikat Rzeczoznawcy PTGem , w tym wypadku również IGI REPORT o numerze  414070577 oraz luksusowe drewniane pudełko z logo firmy.

    38 900,00 złCena
    Strona produktu: Stores Product Widget
    bottom of page