top of page
Pierścionek "Fasetowana perła pantery"

Pierścionek "Fasetowana perła pantery"

Unikatowy pierścień z dużą perłą Oceaniczną typu South Sea o średnicy 12 mm, która dodatkowo została poddana obróbce fasetowania. Kontrukcja pierścienia przedstawia głowę pantery, która w swoim pysku trzyma łańcuch z zawieszoną Perłą. Element wiszący jest ruchomy i pięknie porusza się podczas noszenia na palcu. Jest to forma dużego-okazałego pierścienia z niezwykle efektownym wyglądem. Wszystko wykonane w żółtym odcieniu złota próby 0,585. Wykończenie na wysoki połysk.  Pierścionek jest dużą formą jubilerską ,która pięknie zdobi kobiecą dłoń. Idealna propozycja, dla osób które kochają duże perły w niecodziennej odsłonie. Rozmiar pierścionka 18( istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 4rozmiary ) Pięknie łączy się ze sobą w komplet na jednym palcu z pierścieniami typu Tryptyk. ( Dodatkowy pierścień kupywany oddzielnie )
  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

6 990,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page