Pierścionek "Kwiatowa obrączka 2"

Pierścionek "Kwiatowa obrączka 2"

Delikatny pierścionek, który za sprawą możliwości łączenia z innymi pierścionkami potrafi stworzyć wielce urokliwy zestaw. Wystarczy, że przyłożycie go do swojego pierścionka np. zaręczynowego a cały zestaw na nowo ożywa w bujnym kwitnącym stylu, a jeśli dołożycie jeszcze jeden pierścionek z drugiej strony to wówczas zestaw tworzy niebiańskie połączenie, co widać na załączonych zdjęciach. Idealnie sprawi się do kompletu w białym, żółtym czy różowym złocie, a nawet w połączeniu z innymi niezłotymi metalami! 

Pierścionek wykonany jest w zółtym złocie próby 0,585, w którym oprawionych jest 10 szampańskich brylantów o łącznej masie 0,10 ct ( VS/barwa szampańska C3 ). 

Dostępny rozmiar pierścionka 14. 

Istnieje możliwość wykonania pierścionka w białym odcieniu złota z białymi diamentami. Po szczegóły zapraszam do wiadomości. 

Przy zamówieniu dwóch pierścionków mogą Państwo liczyć na zniżkę %%% 

Pierścionki z diamentami na zdjęciachsprzedawane odzielnie. 

 • Informacje o biżuterii

  Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

 • Zwrot wyrobów i refundacje

  Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

 • Informacje o wysyłce

  Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

2 300,00 złCena
 

Formularz subskrypcji

605 631 667

Generała Józefa Bema 11/24 15-369 Białystok, Poland

 • Facebook
 • Instagram

©2020 by Śliwowski Jakub.