top of page
Pierścionek "PasteLOVE"

Pierścionek "PasteLOVE"

Idealny Pierścionek dla Damy,  która kocha życie i nie chce ograniczać się tylko do jednego kamienia czy barwy. Jest to przykład stylu "Tutti-Frutti" w biżuterii, gdzie łączymy różne barwy i różne kamienie szlachetne by ostatecznie biżuteria była radosna, kolorowa - ciesząca duszę! Jest to też istna bomba energetyczna łącząca w sobie cechy i moce 6 różncyh kamieni jubilerskich. 

Pierścionek 6 w 1 gdzie połączone są uroki i piękno sześciu różnych kamieni szlachetnych starannie wyselekcjonowanych przeze mnie, by styl pierścionka utrzymać tym razem w pastelowych - delikatnie nasyconych barwach, pilnując jednocześnie by żaden minerał oraz barwa nie powtórzyła się. 

Pierścionek sprawdzi się też idealnie na zaręczyny, dla Kobiety ceniącej barwy natury, gdyż jest też w nim oprawiony jeden Diament. 

Tym samym glównym kamieniem w tym wyrobie  jest Brylant (Diament naturalny w szlifie okrągłym brylantowym) o masie 0,27 ct (P1/J ), który jest otoczony pięcioma barwami naturalnych Kamieni .

Masy poszczególnych Kamieni wyglądają następująco : 

Tanzanit - 0,31 ct 

Topaz Sky Blue - 0,28 ct 

Diament  - 0,27 ct 

Morganit - 0,22 ct 

Turmalin - 0,26 ct

Szafir - 0,31 ct

Łączna masa wszystkich naturalnych kamieni wynosi 1,65 ct!!!

Średnica kamieni wynos >4 mm .

Wykonanie w pełnej szynie, w białym odcieniu złota próby 0,585. 

Rozmiar pierścionka 13,5 ( istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 3 numerów na życzenie ). W tym celu proszę o kontakt ze mną przed zakupem. 

    10 950,00 złCena
    Strona produktu: Stores Product Widget
    bottom of page