top of page
Pierścionek "Perfekcyjne Trzy czwarte"

Pierścionek "Perfekcyjne Trzy czwarte"

Minimalistyczny ale zarazem bardzo przemyślany y pierścionek utrzymany w stylu klasycznym z centralnym naturalnym Diamentem o masie 0,75 ct ( VVS2/G) . W żargonie jubilerskim takie brylanty nazywamy "Trzy czwarte karata" i to już jest poważna masa diamentu. Dodając do tego bardzo wysokie parametry czystości oraz przepiękną białą barwę uzyskujemy Brylant o jakim marzy każda Dama.  Szyna pierścionka jest taliowana i zwęża się ku kamieniowi centralnemu co optycznie jeszcze go dodatkowo powiększa. Pod głównym Diamentem dodatkowo oprawione zostały dwa brylanty o łącznej masie 0,05 ct by jeszcze dodatkowo dodać szyku i klasy całemu wyrobowi.  Wykonany z jubilerską prezycją bez oszczędzania złota. Szyna jest pełna i zaprojektowna na dekady użytkowania i cieszenia się pierścionkiem! Prostota ale jakże piękna !  Całość wykonana w białym odcieniu złota  próby 0,585 ( 14k ). Idealny na zaręczyny oraz np. na rocznicę. 

Rozmiar pierścionka 11 ( Istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 5 numerów ) 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

36 800,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page