top of page
Pierścionek "Szampański ideał"

Pierścionek "Szampański ideał"

Ponadczasowy pierścionek utrzymany w stylu klasycznym z centralnym naturalnym Diamentem o przepięknej szampańskiej barwie i masie 1,01 ct ( SI2/barwa szampańska C3) . Wymarzona tzw. "Karatówka" dla osób chcących Brylantu w ciepłej, letniej odsłonie. Dodatkowo pierścionek wzbogacony jest dodatkowymi diamentami w szynie o łącznej masie 0,16 ct ( SI/szampańska C2-C3) . Szyna pierścionka jest taliowana i zwęża się ku kamieniowi centralnemu co optycznie jeszcze go dodatkowo powiększa. Wysoka czystość diamentu razem z wielkością Brylantu tworzą niesamowity efekt!  Łączna masa diamentów w tym pierścionków wynosi aż 1,17 ct! Całość wykonana w żółtym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ). Idealny na zaręczyny oraz na inne specjalne okazje. Rozmiar pierścionka 11 ( Istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 6 numerów )
  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

29 500,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page