top of page
Pierścionek "Trzy czwarte"

Pierścionek "Trzy czwarte"

Minimalistyczny, piękny pierścionek utrzymany w stylu klasycznym z centralnym naturalnym Diamentem o masie 0,72 ct ( SI2/L ) . W żargonie jubilerskim takie brylanty nazywamy "Trzy czwarte karata" i to już jest poważna masa diamentu.  Szyna pierścionka jest taliowana i zwęża się ku kamieniowi centralnemu co optycznie jeszcze go dodatkowo powiększa. Wykonany z jubilersk prezycją bez oszczędzania złota. Szyna jest pełna i zaprojektowna na dekady użytkowania i cieszenia się pierścionkiem!  Całość wykonana w białym odcieniu złota wysokiej próby 0,750 ( 18k ). Idealny na zaręczyny oraz np. na rocznicę. 

Rozmiar pierścionka 11 ( Istnieje możliwość zmiany rozmiaru +/- 5 numerów ) 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

18 300,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page