top of page
Pierścionek "Wymarzone 3,36 ct"

Pierścionek "Wymarzone 3,36 ct"

Przepiękny i niesamowicie EFEKTOWNY pierścionek utrzymany w stylu rozbudowanego Haloring z dużym centralnym naturalnym Diamentem o niebywałej masie 2,40 ct ( SI2/J, VG/G/G ) . Średnica Brylantu to aż 8,60 mm!!! 

Dodatkowo pierścionek wzbogacony jest mnóstwem misternie oprawionych diamentów ( 90 sztuk ) o łącznej masie 0,96 ct ( VS-SI/G-H ). Piękny fason pierścionka wraz z wielkością Brylantu tworzą niesamowity efekt BRYLANCJI! Łączna masa diamentów w tym pierścionków wynosi aż 3,36 ct!

 

Całość wykonana jest w żółtym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ). Idealny na zaręczyny, rocznicę, inwestycję czy inną specjalną okazję.

Rozmiar pierścionka 14 ( Istnieje możliwość zmiany rozmiaru na życzenie +/- 5 numerów )

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

176 900,00 zł Regularna cena
159 210,00 złCena Rabatowa
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page