top of page
Pierścionki na Pomoc Ukrainie

Pierścionki na Pomoc Ukrainie

Staramy się odnaleźć w tej trudnej sytuacji w jakiej wszyscy się znaleźliśmy i oprócz prywatnej pomocy postanowiliśmy przekazać te dwa pierścionki z Topazem oraz Cytrynem na sprzedaż ,z której cały dochód przekażemy na pomoc humanitarną dla mieszkańców Ukrainy poprzez zakup potrzebnych produktów i zawiezieniu ich do Centrum Aktywności Społecznej ( Białystok ul.Rocha 3 ) . Nie chcemy wojny ! Ciężko zajmować się biżuterią gdy tyle złego dzieje się przy naszej graanicy u naszych Sąsiadów. Dlatego staramy się wspierać ile możemy. 
Wystawiony Produkt obejmuje 2 pierścionki ,które są kompletem ( cena obejmuje dwa pierścionki ✌️) Nie istnieje możliwość rozdzielenia kompletu. W pierścionku z żółtego złota oprawiony jest naturalny Cytryn w szlifie szmaragdowym o masie 0,55 ct . Natomiast w pierścionku z białego złota oprawiony jest naturalny Topaz o masie 0,65 ct. Oczywistym jest jakiej flagi dotyczą barwy w pierscionkach. Oba pierścionki wykonanane są całkowicie ręcznie w próbie złota 0,585 ( 14k ). Są tak zaprojektowane by móc je łączyć ze sobą w komplet ale też móc je dołączyć do obrączki ślubnej. 
Rozmiar pierścionka 15. Na prośbę mogę zmienić rozmiar +/- 4 numery oczywiście gratis :) 
Dla szybszego rozliczenia i tym samym szybszego zakupu produktów polecam rozliczenie gotówką na miejscu w naszej pracowni ! :)
    2 500,00 złCena
    Brak w magazynie
    Strona produktu: Stores Product Widget
    bottom of page