top of page
Wisior Tęczowy

Wisior Tęczowy

Przepiękny wisior ze szlachetnym Opalem australijskim o jasnej barwie jako kamieniem głównym. Niepowtarzalny, duży okaz naturalnego Opalu o niesamowitej grze barw i masie 7,10 ct został pięknie oprawiony w delikatną formę z białego złota, otoczoną rzędem białych brylantów oraz dodatkowym rzędem misternie wyselekcjonowanych naturalnych Szafirów. To właśnie wielobarwność naturalnych Szafirów skupia najbardziej wzrok i czyni ten wyrób jeszcze bardziej wyjątkowym i szlachetnym. Szafiry w barwie żółtej, pomarańczowej, różowej, zielonej i niebieskiej zostały oszlifowane w formę fasetowanych owali o wymiarach ~5x3 mm i mają łączną masę 7,48 ct. Zostały starannie dobrane pod względem barwy jak i czystości. Osiągnięty dzięki temu efekt przywodzi na myśl tęczę górującą ponad wszystkim na błękitym niebie.

Diamenty naturalne oprawione dookoła Opala mają średnicę 1,25 mm i łączną masę 0,42 ct ( VS2-SI1/G )

Całość wykonana w tylko w jednym egzemplarzu w białym i żółtym odcieniu złora próby 0,585.

Masa całego wisiora ( bez łańcuszka ) wynosi 12,50 grama.

Łańcuszek dokupowany odzielnie.

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

0,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page