top of page
Wisior "Rutylowa Gwiazda"

Wisior "Rutylowa Gwiazda"

Przepiękny wisior z naturalnym brazylijskim Kwarcem nazywanym Złotą Gwiazdą Rutylową - majpiękniejszym okazem Kwarcu, gdzie złote linie inkluzji układają się w piękną 6 ramienną gwiazdę. Jest to najbardziej poszukiwany Kwarc w jubilerstwie i osiągający zdecydowanie najwyższe ceny. Niezwykle wartościowy i unikatowy kamień oprawiliśmy dla Państwa w efektowny acz klasyczny w formę wisior który przykuwa uwagę.  Unikat !

Niepowtarzalny okaz DUŻEGO naturalnego i niepoprawianego Kwarcu z charakterystycznymi inkluzjami o masie 31,40 ct  ( Wymiary : 26,50 x 24,90 x 6,97 mm ) został zakuty na gładko bez wystających łapek ,by śmiało móc go nosić  przez okrągły rok.  Całość wykonana jest w żółtym odcieniu złota próby 0,585 z wykorzystaniem matowienia naprzemian z wysokim polerem. 

Łańcuszek dokupowany odzielnie. 

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

0,00 złCena
Brak w magazynie
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page