top of page
Wisiorek "Diamentowa Rozetka wersja BIG""

Wisiorek "Diamentowa Rozetka wersja BIG""

Bestsellerowy wisiorek "Rozetka" idealny na każdą okazję w wersji z białymi diamentami w białym odcieniu złota tym razem w wersji BIG! Centralny Brylant urósł trzykrotnie ( 0,30 ct! ) jak i łączna masa brylantów wynosząca w dużej wersji łącznie 0,60 ct. Przepięknie spełnia się w roli biżuterii wieczorowej jak i na codzień. Zaprojektowany specjalnie by móc przewlec go na drobnym łańcuszku. Centralny diament w o masie 0,30 ct ( P1/G) jest otoczony mniejszymi diamentami o łącznej masie 0,30 ct ( VS-SI/G). Wszystkie diamenty w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach. Całość wykonana z białym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ). Łańcuszek dokupowany oddzielnie.

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

6 999,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page