top of page
Wisiorek "Total pink Turmalin"

Wisiorek "Total pink Turmalin"

Ekskluzywny wisior utrzymany w całkowicie różowej barwie. Począwszy od kamieni po złoto, koncepcją przy tworzeniu tego wisiora była barwa - RÓŻOWA! Centralnie oprawiony naturalny Turmalin ( Rubelit ) jest pięknie otoczony dwoma rzędami idealnie różowych Moissanitów w szlifie pełnym brlylantowym. Różowy odcień złota zastosowany w tym projekcie dodatkowo podbija efekt słodkiej, wręcz cukierkowej biżuterii o pięknej brylancji kamieni. Masa głównego Rubelitu wynosi 2,91 ct natomiast łączna masa oprawionych Moissanitów o średnicy 1,25 mm wynosi 0,52 ct.

Całość wykonana z różowym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ). Łańcuszek do kupienia oddzielnie.

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

7 350,00 złCena
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page