top of page
Kolczyki "Wieczorowe 1,04 ct"

Kolczyki "Wieczorowe 1,04 ct"

Przepiękne, eksluzywne kolczyki to prezent idealny na każdą okazję. Kolczyki idealnie spełniają się w roli kolczyków wieczorowych jak i biżuterii na codzień. Są to kolczyki na angielskie zapięcie  gdzie każde zapięcie jest robione ręcznie by idealnie zabezpieczać kolczyki, oraz by idealnie układały się na uszach. Jest wygodne i pewne.

W każdym kolczyku centralny biały diament ma masę odpowiednio 0,25 oraz 0,29 ct  ( SI1/H ) i jest otoczony rzędem mniejszych diamentów o łącznej masie 0,28 ct (VS2-SI1/G ) . Dodatkowo w zapięciu jest oprawionych jeszcze 22 brylantów o tych samych parametrach by czynić łączną masę diamentów w tym kolczyków wynoszącą 1,04 ct!  Wszystkie diamenty są w szlifie okrągłym brylantowym o bardzo dobrych parametrach szlifu.

Całość wykonana jest w białym odcieniu złota próby 0,585 (14k ).  

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

zł13,999.00Price
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page