top of page
Naszyjnik Mixcolour 5,08 ct

Naszyjnik Mixcolour 5,08 ct

"Ponadczasowe piękno na szyi, całe w brylantach." Tak w skrócie można opisać tą diamentową kolię z naturalnymi, niepoprawianymi Diamentami o łącznej masie 5,08 ct . Naszyjnik idealnie układa się na dekolcie tworząc ekskluzywny set biżuteryjny.  Brylanty w ilości 211 sztuk są oprawione po całej długości kolii i są w tej samej wielkości. Jakkolwiek obróci się kolia, Diamenty będą zawsze widoczne, bo to właśnie ich ogień robi największe wrażenie. 

W naszyjniku oprawionych jest 211 Brylantów o masie 0,024 ct każdy. Łącznie w bransoletce  jest 5,08 ct diamentów ( VS-P1/barwa szampańska do koniakowej MIX) . Kolia wyróżnia się tym, że oprawione są w niej Diamenty o zmiksowanej barwie od szampańskiej, po czekoladową aż po koniak. Tworzy to niesamowitą ekspresję brylancji i ciepła diamentowego. Koniecznie trzeba ją zobaczyć na żywo!

 Całość wykonana w żółtym odcieniu złota próby 0,585 ( 14k ). Długość kolii to 45 cm . Masa wyrobu wynosi 13,02 grama.

Istnieje możliwość skrócenia biżuterii w naszej pracowni. W tym celu proszę o kontakt przed zakupem.  

  • Informacje o biżuterii

    Moja biżuteria w większości przypadków jest unikatowa - tj. wykonana tylko w jednym egzemplarzu z racji oryginalności i unikatowości oprawionych kamieni. Każda sztuka biżuterii jest osobiście wykonywana przeze mnie - Jakuba Śliwowskiego . 

  • Zwrot wyrobów i refundacje

    Zwrot biżuterii jest możliwy w przeciągu 14 dni od otrzymania wyrobu. 

  • Informacje o wysyłce

    Wszystkie wyroby na terenie Polski wysyłamy Kurierem nieodpłatnie. Jeśli chcesz zamówić naszą unikatową biżuterię do innego kraju Unii Europejskiej skontaktuj się z nami w celu wyliczenia kosztu i warunków dostawy.

zł37,600.00Price
Strona produktu: Stores Product Widget
bottom of page